Šetríme čas

Doručovacie vozidlo

Už nikdy nemusíte prispôsobovať svoj časový harmonogram účtovníčke. Naše doručovacie vozidlo vždy bezpečne a včas vyzdvihne a doručí všetky doklady priamo zo sídla vašej spoločnosti.

Komfortné schránky

S nami sa vaše doklady nikdy nestratia. Pre pohodlné zhromažďovanie dokladov využívame naše S-Boxy, kde môžete ľahko a bez obáv zhromažďovať účtovné doklady pripravené na spracovanie.

Triedenie a kontrola

Zabudnite na zmätočné hľadanie pri daňovej kontrole. Vaše účtovníctvo bude aj po rokoch prehľadné a systematicky uložené.

Tlač a kompletizácia

V prípade, že budete potrebovať pri podnikaní poradiť, nemusíte platiť iným spoločnostiam vysoké poplatky za konzultačné služby. Pri všetkých našich produktoch má každý náš klient základný balík účtovného, mzdového, daňového a navyše aj marketingového poradenstva v cene.

Zákony len z vášho odboru

S nami nemusíte sledovať všetky novelizácie zákonov. Zašleme vám iba tie zákony, ktoré sa týkajú vášho podnikateľského zamerania.
Znižujeme náklady

Účtovné a daňové poradenstvo

Pri všetkých našich produktoch má každý náš klient základný balík účtovného, mzdového, daňového a navyše aj marketingového poradenstva v cene. V prípade, že budete potrebovať pri podnikaní poradiť, nemusíte platiť iným spoločnostiam vysoké poplatky za konzultačné služby.

Asistencia pri daňových kontrolách

Máte obavy z daňovej kontroly? Ponúkame možnosť zastúpenia Vašej spoločnosti pred touto nečakanou návštevou.

Cenné rady

Neviete ako zasielať pravidelné výkazy pre štatistický úrad? Prípadne Vás zaskočila žiadosť zamestnanca na vystavenie potvrdenia pre banku kvôli úveru? Obráťte sa na nás s najrôznejšími problémami.
A navyše

Nevznikajú vám náklady na:

  • výber vhodného zamestnanca
  • vybavenie pracovného miesta
  • nákup účtovníckeho softvéru
  • predlžovanie jeho licencie
  • sledovanie zmien v zákonoch
  • školenia a nákup odbornej literatúry
  • všetky prihlášky, odhlášky, výkazy a

daňové priznania odošleme vo vašom mene. Ušetríte tak ďalších 85 € za elektronický podpis a tým aj náklady za čas, ktorý by ste venovali problematike elektronického zasielania.